Türkiye'nin Her Yerine Beton Nem Alma Kurutma Cihazı Kiralama Hizmeti

Biz Kimiz

2014 Yılında Kurulan Firmamız inşaat alanında Nem Alma Kurutma ve Isıtma olarak hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimizle kurutma garantili işlere imza atmaktayız. kurutma öncesi yerinde keşif yapar uygunluk doğrultusunda nem alma kurutma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Nem alma kurutma alanında hizmetlerimiz ise ; Beton Nem Alma, Şap Kurutma, Sıva Kurutma, Beton kurutma, İnşaat Kurutma, Parke Kurutma, Nem Alma Kurutma, Epoksi Kurutma, Duvar Kurutma, Zemin Kurutma gibi bir çok alanda ve mekanda hertürlü ortamda kabus olan nemli alanlar sorunsuz bir şekilde kurutulması sağlanır.

Isıtma alanında hizmetlerimiz ise ; Sera Isıtma, Atölye Isıtma, Şantiye Isıtma, Düğün Salonu Isıtma gibi bir çok alanda hem ısıtma hem Nemtek ısımak ısıtıcı ile kurutma alanında ; Isıtıcı ile İnşaat Kurutma, Isıtıcı ile Yapı Kurutma, Isıtıcı ile Bina Kurutma, Isıtıcı ile Beton Nem Alma Kurutma ve tüm İnşaat alanlarında kullanılan mazotlu ve Elektrikli ısıtıcı cihazları kiralama hizmetimiz mevcut.

Türkiye'de birçok il ve ilçelerde hizmet veren firmamız özellikle İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara ve birçok ilde tam faliyetlerimize devam ederek sizlere hizmet ediyoruz. 

Özellikle Cihaz Kiralama üzerine hizmet veren firmamız isteğinizde beton nem alma kurutma cihazı satışı ve desteği vermektedir.

Hakkımızda
Misyonumuz

Misyonumuz

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en iyi hizmet kalitesi anlayışıyla çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Son Teknolojiye Sahip Profesyonel Beton Nem Alma ve Kurutma Cihazlarımızla Yaşam Alanlarınızdaki Nem, Rutubet, Küf Gibi İnsan Sağlığını son derecede etkileyen ve Eşyalarınıza zarar veren nemli ortamlardan sizi kurtarmak ve sağlıklı bir yaşam alanı sunmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Türkiyenin Vazgeçilmez Beton Nem Alma Kurutma Firması olarak ve Sloganımız ile bu yola devam ediyoruz.

"Nemtek Kurutmada Türkiyede Tek"

Vizyonumuz