Türkiye'nin Her Yerine Beton Nem Alma Kurutma Cihazı Kiralama Hizmeti

Isımak Beton Nem Alma Cihazı

Isımak Beton Nem Alma Cihazı

Isımak beton nem alma cihazı kullanılarak kurutulan beton zemin ve duvarlarda nemlenme ve rutubetlenme olayının görülmesi son derece düşük bir olasılık olmaktadır.

Isımak beton nem alma makinesi satış ve kiralamasını yapmakta olan firmamız aracılığı ile cihazı temin etmek istediğinizde firmamızın yetkili personelleri tarafından cihaz adresinize kadar getirilmekte ve gerekli tüm bilgiler verilerek cihaz çalışır bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.

Günümüzde betonarme binaların artmasıyla nem ve rutubet sorunları da oldukça sık yaşanmaya başlamıştır. Bu sorunların üstesinden gelebilmek için farklı yöntemler kullanılmaktadır.

Teknolojinin bu denli gelişmediği dönemlerde kullanılan yöntemlerin başında elektrikli ısıtıcılar ve havalandırma fanları gelmektedir.

Ancak bu yöntemler ile kurutulan betonlarda o an için herhangi bir sorun görünmese bile ilerleyen dönemlerde karşılaşılacak en küçük bir yağmur da bile beton ıslandığından dolayı hemen nem ve ilerleyen zamanlarda rutubet kendisini göstermekte ve binayı kullanılamaz durumlara getirebilmekteydi.

Ayrıca bu yöntemler ile yapılan kurutma işlemi günler sürmekte ve binaların teslim süreleri normal verilen sürelerden çok daha uzun olmaktaydı. Bu durumda hem nakdi hem de vakti olarak zararların ortaya çıkmasına neden olmaktaydı.

Günümüzde ise teknolojinin bizlere sunmuş olduğu bir nimet olan kurutma cihazları kullanılarak bu işlem yapıldığında çok daha sağlıklı binalar yapıldığı gibi bu binaların teslim süreleri de oldukça kısalmakta ve nakdi ve vakti olarak belirli kazançlar elde edilmektedir.

Isımak cihazı da kurutma cihazlarının içerisinde yüksek üfleme gücü, uzun süre çalışabilme potansiyeli ve yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilirliği ile en çok tercih edilen cihazlar arasında yerine almıştır.

Isımak kurutma cihazları sadece yeni yapılan betonarme binalarda değil aynı zamanda, ev, ofis, depo, garaj, hastane, otel, alışveriş merkezi gibi yapılmış ve işleyen binalarda da kullanılabilmektedir.

Örneğin depo alanlarında yaşanabilecek nem ve rutubet depo içerisinde saklanan malzemelerin işlevlerini yitirmesine sebep olmaktadır.

Özellikle güneş yüzü görmeyen ve belirli aralıklar ile havalandırmayan depolar da sıkça rastlanan bir durum olan nem ve rutubetlenme olaylarına ısımak kurutma cihazı ile çok kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Isımak kurutma cihazını firmamız aracılığı ile kısa süreli kullanımlarınız için kiralayabilirsiniz. Bu kiralama işlemi gün bazında olmakla birlikte alacağınız hizmetin karşılığında ödeyeceğiniz ücret gerçektende çok cüzi bir miktarda olmaktadır.

Isımak beton nem alma cihazı ile kurutulan alanlarda bir daha nemlenme ve rutubetlenme olaylarının görülmesi çok düşük bir olasılık olmaktadır.

Bu olasılığın bu kadar düşük olmasının sebebi ise ısımak cihazının ortamda bulunan nem ve rutubeti yüksek üfleme gücü ile eşit ve kontrollü bir şekilde yoğunlaştırması ve ortamdan uzaklaştırmasıdır.

Nem ve rutubet sorunlarının çözülmesinde hız önemli bir olgu olmakla birlikte aynı zamanda kontrollü de olmak gerekmektedir.

 Nemlenen alanın büyüklüğüne uygun bir cihaz temin edilmeli ve bu cihazı belirli bir konuma yerleştirdikten sonra nemlenen alanın tamamının eşit bir şekilde ısıtılması gerekmektedir.

Eğer nemlenmiş bölge oldukça büyük bir alan ise bu alan belirli parsellere bölünerek de bu işlem gerçekleştirilebilmektedir.

Isımak beton nem alma cihazı en yoğun nemin bulunduğu alanlarda bile çalışabilmekte ve ortamda nem dengesini sağlayabilmektedir.

Nem dengesi insan sağlığı için oldukça önemli bir olgu olmakla birlikte dikkat edilmediğinde belirli rahatsızlıklara sebep olabilmektedir.

Nemin bir ileri boyutu olan rutubet ise beton yapılar üzerinde oldukça kötü görüntülere ve kötü kokulara sebep olmaktadır.

Rutubetlenme olayı nemlenmiş bir alanın gözden kaçmaması ya da önlem alınmaması sebebiyle ilerleyerek boyut atlamasıdır.

Bu tarz bir olay ile karşılaşıldığında yapılacak tek şey kurutma cihazı ile ortamda bulunan rutubeti kaldırdıktan sonra rutubetlenmiş bölgede kalan kuru sıvaların kazınması, yeniden sıva atılması ve atılan sıvanın kontrollü bir şekilde kurutma cihazı ile kurutulması olmalıdır.

Kiralık ısımak beton nem alma cihazları uzun süreli kullanımlara dayanıklı bir cihaz olmakla birlikte bu uzun süreli kullanımlarda en küçük bir performans düşüklüğü yaşamamakta ve ilk çalışmaya başladığı anda ki performansı ile çalışabilmektedir.

Kiralık Isımak beton nem alma cihazı ile kurutma işlemi yapmak istediğinizde firmamız ile irtibata geçmeniz ve adresinizi vermeniz cihazın size gelmesini sağlayacaktır.

Cihazımızı satın alarak uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz gibi isterseniz dönemsel ve kısa süreli çalışmalarınız için kiralama yöntemimizi de seçebilirsiniz.

( Toplam : 120 Puan ) ( Oyveren : 41 Kişi ) ( ortalama : 72.5  Puan )
  • Bizimle Bağlantıda Kalın :
  • Isımak beton nem alma cihazı kullanılarak kurutulan beton zemin ve duvarlarda nemlenme ve rutubetlenme olayının görülmesi son derece düşük bir olasılık olmakta.
  • NEMTEK KURUTMA