Türkiye'nin Her Yerine Beton Nem Alma Kurutma Cihazı Kiralama Hizmeti

Şantiye Kurutma Hizmeti

Şantiye Kurutma Hizmeti

Şantiye kurutma hizmeti şantiye içinde oluşan her türlü nem, küf, rutubet gibi oluşmuş alanlar nem alma kurutma cihazı kullanılarak bu sorunlar ortadan kaldırılır.

Şantiye nem kurutma hizmeti firmamızda tarafından genellikle sanayi tipi kurutma cihazı kullanılarak verilmektedir.

Günümüzde şantiyelerin pek çoğu yarı açık şekilde olduğundan dolayı bu tarz yerlerde sanayi tipi kurutma cihazının kullanılması kurutmanın şekli ve hızı açısından çok daha uygun olacaktır.

Şantiye kurutma hizmetleri verilirken şantiye içerisinde bulundurulan ya da bulundurulacak olan malzemelerin içeriği bilinmelidir.

Çünkü her malzemenin ihtiyaç duyduğu nem oranı farklı olmaktadır.

Bu doğrultuda şantiyelerde kullanılan malzemelerin hangilerinin uzun süre şantiye içerisinde saklanacağı konusunda kesin bir bilgi olması kurutma cihazı seçimini kolaylaştıracaktır.

Ahşap ve plastik malzemelerin olduğu şantiye alanlarında her yerde kullanılabilecek olan şantiye kurutma cihazlarını kullanmak malzemeye zarar verebilecek ve bu durum hem maddi hem de manevi sorunlara yol açabilecektir.

Nem dengesi şantiye içerisinde sadece malzemeler için değil, aynı zamanda kullanılacak olan cihazlar içinde önem taşımaktadır.

Şantiyelerde kullanılan sanayi tipi kurutma cihazları sadece malzemeler üzerinde oluşan nemi ortamdan uzaklaştırmamakta, aynı zamanda ortamda bulunan toz, kir vb. zararlılardan da cihazların ve malzemelerin korunmasını sağlamaktadır.

Şantiye kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde şantiyeniz sahip olduğu özellikleri, şantiye içerisinde saklanacak olan malzemelerin neler olduğunu ve adres bilgilerinizi bizlere iletmeniz en doğru cihazın adresinize kadar gelmesini sağlayacaktır.

Cihaz adresinize getirildiğinde öncelikle şantiyenin hangi kısmında nem kurutma işleminin uygulanacağının belirlenmiş olması gerekmektedir.

Bu belirlendikten sonra kurutma cihazı alanın tamamını görebilecek ve kurutabilecek şekilde konumlandırılmalıdır.

Bu konumlandırılma yapılırken alanın bir kısmının çok kurutulması bir kısmının az kurutulması engellenmeli ve dengeli bir şekilde kurutma işlemi yapılmalıdır.

Şantiye nem kurutma hizmetleri verilirken şantiyelerin özellikleri dikkate alınmalıdır.

Özellikle tamamen kapalı şantiyelerin güneş görmemesinden kaynaklı sıklıkla nemlenme ve rutubetlenme sorunu yaşanmakta bu sorun inşaatın sağlıklı bir şekilde çalışmasına da engel olmaktadır.

Bu sebeple tamamen kapalı şantiyelerde nem ve rutubet kurutma işlemi mutlak suretle kurutma cihazı ile yapılmalıdır.

Kapalı şantiyelerde sıkça rastlanan durumların başında ortamdaki nem dengesini sağlayabilmek için elektrikli ısıtıcılar kullanıldığı görülmektedir.

Bu elektrikli ısıtıcılar ortamdaki nem dengesini sağlamak şöyle dursun; ortamda olan nemi tamamen yok etmekte ve şantiyelerde olmaması gereken bir kuruluk hissi yaratmaktadır.

Bu durum hem insan sağlığını etkilemekte hem de şantiye içerisinde kullanılan malzemelerin kullanılamaz duruma gelmesine neden olmaktadır.

Bu sebeple kurutma işlemi için elektrikli ısıtıcı tarzında ısıtıcıların kullanılmaması gerekmektedir.

Şantiye kurutma hizmeti için firmamız ile irtibata geçmeniz hızlı, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde şantiyenizde mevcut olan nemin ortamdan uzaklaştırılmasını sağlayacaktır. 

#şantiyekurtmahizmeti #şantiyenemkurutmahizmeti #nemtekşantiyekurutmahizmeti

ŞANTİYE KURUTMA HİZMETİ

( Toplam : 145 Puan ) ( Oyveren : 52 Kişi ) ( ortalama : 70  Puan )
  • Bizimle Bağlantıda Kalın :
  • Şantiye kurutma hizmeti şantiye içinde oluşan her türlü nem,küf,rutubet gibi oluşmuş alanlar nem alma kurutma cihazı kullanılarak bu sorunlar ortadan kaldırılır
  • NEMTEK KURUTMA